o mnie

Jak nie urządzam wnętrza swojego mieszkania to zmieniam tapicerkę starych krzeseł dając im drugie życie, jak nie zmieniam tapicerki to maluję obrazy, jak nie maluję to fotografuję. Rozpiętość moich zainteresowań widać również w moim CV: Liceum Plastyczne – kierunek Formy Użytkowe ze specjalizacją Ceramika, studia na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Tkaniny i Ubioru a następnie kolejne Studia w gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Rzeźby i Intermediów ucząc się zawodu Fotograf w konsekwencji uzyskując tytuł magistra sztuki.

  Po latach edukacji oraz zbierania doświadczeń przyszedł czas kiedy ta rozpierająca mnie kreatywność połączyła się z wielką potrzebą spotykania ludzi (głównie kobiet), którym mogłabym dać część swojej energii w postaci pięknych kadrów będących czymś więcej niż zwykłym zdjęciem. Fotografując pragnę wykorzystać zdobyte doświadczenie ale ponad wszystko stawiam ciebie jako kogoś wyjątkowego, bo wiem ( i ty też możesz tego zaznać ), że decydując się na sesję fotograficzną robisz coś dla siebie , a odbierając ode mnie gotowe zdjęcia masz okazję spojrzeć na siebie z nieco innej perspektywy. A to bardzo ważne! Dając sobie uwagę będziesz bogatsza aby dawać ją innym dlatego z całego serca zapraszam cię na sesję mojego autorstwa. Podaruj sobie wyjątkowy czas i wspomnienia uwiecznione na wybranym nośniku ( w formie zdjęć na papierze fotograficznym, albumu lub cyfrowych zapisów na pendrive). Spójrz na siebie z miłością!
Zapraszam Cię do obejrzenia portfolio i czytania moich wpisów na blogu  dowiesz się z nich czegoś więcej o mnie i mojej filozofii działania w MIOLAFOTO.