poradnik

PRAKTYCZNY PORADNIK PRZED SESJĄ

——————————————————————————————————————————————————————————————

STYLIZACJA

Być może doskonale wiesz w jakim stylu chciałabyś oglądać się na zdjęciach mojego autorstwa? A może należysz do osób, które chciałyby dostać wskazówki, podpowiedzi a może nawet gotowe stylizacje do wyboru? Niezależnie od Twojej decyzji skontaktuj się ze mną aby ustalić szczegóły i dać mi możliwość zaplanowania anturażu całej sesji.

MAKIJAŻ

Jeśli sesja miałaby być naturalna w zupełności wystarczy delikatny makijaż wykonany przez Ciebie samą. W przypadku kiedy miałabyś ochotę aby w dzień sesji makijaż wykonała profesjonalistka, chętnie Ci w tym pomogę. Jestem w kontakcie z makijażystką godną polecenia, która z pewością podejmie się wykonania makijażu dla Ciebie.

MIEJSCE

Trójmiasto to jedno z najpiękniej położonych miejsc w Polsce. Mamy tu morze, piaszczyste plaże, parki, lasy i wiele oryginalnych obiektów. Miejsc do pięknych zdjęć w ciekawej okolicy nie brakuje. Jednak plener to nie jedyna opcja jaką biorę pod uwagę. Równie ciekawe, choć nieco o innym charakterze zdjęcia można wykonać we wnętrzu. Może to być Twoje mieszkanie lub inne miejsce wybrane na Twoje potrzeby. Zapraszam! Razem dopasujemy bliskie Tobie otoczenie.